Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

KRUŠNOHORSKÉ STRÁNĚ 3.02

Loučná pod Klínovcem, Háj

3+kk, Osobní, konstrukce: Cihlová, 100 m2, 3. patro, Sklep, Parkování, stav: Ve výstavbě, lokalita: Klidná část obce

7 895 000Kč

Kontaktujte nás
+ 7 fotky Zobrazit více

Krušnohorské stráně, Háj u Loučné pod Klínovcem, Apt. 3kk s terasou 3.02

Druhý domov na horách, bez kompromisu

V rámci komorního developerského projektu Krušnohorské Stráně v Háji u Loučné pod Klínovcem nabízíme mezonetový apartmán dispozice 3kk o výměře 100,9 m2, s prostornou soukromou terasou (17,5m2) a privátním parkováním. K dispozici je také prostorná kolárna/lyžárna v přízemí. Jihozápadní orientace zajišťuje slunce po většinu dne.
- Prostorný apartmán bez dispozičních kompromisů
- Soukromá terasa s krásnými výhledy
- Krásné klidné místo jen 5 minut od Klínovce
- Zastávka ski busu nedaleko
- Spoluvlastnický podíl na pozemku/louce u domu o výměře více než 500m2
- Ekonomické vytápění pomocí tepelného čerpadla
- Jednotky budou kolaudovány jako jednotky určené k podnikání - ubytování, tzn. s možností odpočtu DPH ve výši 21%!

Projekt Krušnohorské Stráně kombinuje to nejlepší z apartmánu i chalupy. Absolutní komfort, bez starostí, navíc v klidné lokalitě, s prostorným pozemkem a velkou terasou nebo předzahrádkou pro každý apartmán a dalším společným pozemkem pro venkovní aktivity.

V projektu je kladen důraz na prostorné dispozice, světlo a soukromí. V domě se nachází jen šest apartmánů dispozice 2kk a 3kk s terasami, lyžárna, soukromé parkování (181.500kč včetně DPH).

Apartmánový dům vzniká kompletní rekonstrukcí pensionu v obci Háj u Loučné pod Klínovcem. V projektu jsme nechtěli jít cestou minimalistických apartmánů. Dispozice jsou naopak řešené velkoryse, prostorně a přesto naprosto prakticky. Myšlenkou projektu je spojit výhody apartmánu a chalupy. Nabídnout to nejlepší z obojího. To znamená vytvořit komfortní apartmány, s terasou a prostorným pozemkem, soukromím a to vše v apartmánovém domě, bez starosti.

Lokalita: Klidná část obce Háj u Loučné pod Klínovcem, 875mnm, jen 3km od Klínovce. Lokalita nabízí vše, co potřebujete pro klidnou dovolenou.

Projekt je zasazen do přírody, hluboké lesy a procházky jsou na dosah, pod okny se nachází obecní rybník a z něj zurčí potok Bílá voda.

Realizace: Jaro podzim 2021.

Apartmány budou kolaudovány jako komerční ubytovací jednotky, tedy vhodné jak pro soukromou rekreaci, tak pro investici na krátkodobý pronájem. Výhodou je navíc možnost odpočtu DPH ve výši 21%.

Správa a péče: Postaráme se, aby Váš druhý domov na horách byl radostí, v případě zájmu dobrou investicí, nikoliv starostí.

Ve spolupráci s Pro-chalupy, místní etablovanou společností, zajistíme kompletní správu domu včetně recepčních služeb a správy krátkodobých pronájmů pro ty, kteří budou mít zájem.

Roční čistý výnos z apartmánu očekáváme na základě zkušeností mezi 6-8%.

V případě zájmu o více informací k apartmánu, jako investici, se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám také zašleme kalkulaci očekávaných výnosů.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Konstrukce :
Cihlová
Adresa :
Loučná pod Klínovcem, Háj

Počty místností, umístění

Patro, podlaží:
3. patro
Počet NP:
4
Typ objektu:
patrový

Vybavení objektu

Terasa, Sklep, Parkování

Charakteristika objektu

Developerský projekt

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Odpad, kanalizace:

ČOV pro celý objekt

Typ vytápění objektu:

Jiné
Evidenční číslo 41/4813
Adresa Loučná pod Klínovcem, Háj
Cena 7 895 000Kč

Ing. Štěpán Pavelka

mobil: +420 739338207
email: stepan@berg-invest.cz

Máte otázku?

Osobní údaje