Horská chata Pernink

Školní louka, Pernink, Karlovy Vary

Rodinný dům, konstrukce: Cihlová, obytná: 102 m2, zastavěná: 70 m2, pozemek: 479 m2, stav: Samostatně stojící, stav: Velmi dobrý, lokalita: Okraj obce

6 490 000Kč

Kontaktujte nás
+ 22 fotky Zobrazit více

Rodinný dům se nachází na okraji Perninku, horského městečka s vlastním menším skiareálem a běžkařským okruhem. Dům je také 3 km vzdálený od Skiareálu Plešivec a 13 km od Skiareálu Klínovec a Božího daru . Je situován ve velmi klidné části nad údolím horského potoka Bílá Bystřice. Dům je vhodný pro rodinné bydlení nebo rekreaci s možností komerčních pronájmů. Lokalita pro zimní či letní rekreaci má také veškerou občanskou vybavenost s lokálními obchůdky a restauracemi, školkou i školou.

Užitná plocha domu je 102 m2. V prvním nadzemním podlaží projdete zádveřím do chodby se vstupem do kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje s funkčními krbovými kamny pro krásné zimní večery. Z obývacího pokoje je výhled do zahrady. V přízemí je také koupelna s wc a komora pro uskladnění věcí. Ve druhém nadzemním podlaží je ložnice s důmyslným spaním pro děti pod střechou, samostatná menší místnost sloužící jako pracovna a wc.

Zadním vchodem se dostanete do krásné zahrady se skalkami, posezením s ohništěm a v dolní části zahrady je prostorná kůlna na dřevo a nářadí. Ze zahrady se dostanete vrátky k potoku, přes který vede dřevěná lávka do blízkého lesa.

Výměra pozemku je 479 m2. Parkování je řešeno venkovním parkovacím stáním před domem se dvěma parkovacími místy a možností dobudování parkovacího místa na zahradě.

Základní info

Umístění :
Okraj obce
Typ objektu :
Samostatně stojící
Konstrukce :
Cihlová
Adresa :
Školní louka, Pernink, Karlovy Vary

Plochy

Plocha zastavená:
70m2
Plocha zahrady:
409m2

Počty místností, umístění

Počet NP:
2
Typ objektu:
patrový

Inženýrské sítě

230V, Plyn, Kanalizace

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Škola, Školka, Úřady
Evidenční číslo 47/4813-51
Typ Samostatně stojící
Adresa Školní louka, Pernink, Karlovy Vary
Cena 6 490 000Kč

Ing. Štěpán Pavelka

mobil: +420 739338207
email: stepan@berg-invest.cz

Máte otázku?

Osobní údaje